Під час роботи, психолог може проводити психологічне консультування або психотерапію. Зараз ми в цьому розберемося. Отже, психологічне консультування та психокорекція …

Робота з клієнтами не завжди пов’язана з глибинними переконаннями, важкими дитячими спогадами або поведінковими патернами, які потребують змін. Часто виникають ситуаційні проблеми, проблеми міжособистісного характеру, пов’язані з теперішнім або недалеким минулим.  В таких випадках, люди часто намагаються вирішити їх самостійно, використовуючи свій внутрішній ресурс: перегляд відповідної літератури, розмовляють з друзями, відволікаються на приємні активності, для віруючих людей це може бути релігія і т.д.

Але такі методи можуть бути не ефективними. Це відбувається з різних причин: не вистачає внутрішнього ресурсу або близькі люди вас не розуміють. Спроби вирішити ситуацію самостійно – не дають бажаного результату. Тому, виходом може стати психологічне консультування, яке націлено, в першу чергу, на вирішення міжособистісних проблем.

Психологічне консультування не є таким затратним в часі. Воно розраховано на 5-6 зустрічей. Робота в такому разі направлена на вирішення конкретної ситуації, наприклад:

Конфлікт на роботі, втрата роботи, пошук нової

Стосунки в парі стають іншими, ніж були раніше

Проблеми, пов’язані з розлученням чи розрив стосунків

Переживання втрати близьких людей

Постановка нових цілей в житті

Віднайти додатковий ресурс

Неможливість змінити ситуацію та прийняти її такою, як вона є.

Такі проблеми потребують, звичайно, ретельного дослідження та наполегливої роботи. Але Ваше підсвідоме не приховує проблему і тому ми можемо рухатися швидше.