Для Вас, мій клієнт, я б хотіла пояснити, як проходить моя робота. Основний метод – це бесіда з клієнтом. Правильно поставлені питання дають можливість з’ясувати в чому полягає проблема та з яким запитом Ви до мене прийшли. Окрім того, це дає змогу подивитися клієнту на ситуацію з інших ракурсів, яких він раніше не помічав.

Ми проговоримо про всі моменти, які Вас турбують і про які Ви самі захочете говорити. А далі пошукаємо шляхи вирішення проблеми та складемо дорожню карту до нашого психологічного зцілення.

У Вас будуть маленькі домашні завдання, які допомагатимуть нам в роботі. Це складний, але дуже цікавий, захоплюючий процес. Кожного разу ми з вами будемо наближатися до мети: відчувати радість і щастя від кожного дня. Так, це можливо, і ми це зробимо з Вами.

І ще одне: я не працюю в психоаналізі, я не ввожу в гіпноз, не працюю зі сновидіннями. Ми будемо працювати лише з Вашими думками, установками, поведінко, емоціями, відчуттями.

Якщо Ви вирішили, що Вам потрібен психолог, запишіться до мене на зустріч за телефонами 097-512-44-14 або 050-270-52-79 або на електронну пошту.

Зустріч (сесія) триватиме 60 хв. і коштує 400 гр.

Перші 1-2 зустрічі зазвичай є діагностичними. Ми будемо розбиратися в чому Ваша проблема і як з нею працювати. В залежності від важкості проблеми та індивідуальних особливостей, зустрічей може бути від 5 до 12.

Вся робота відбувається конфіденційно.

Телефонуйте мені з 16.00 до 21.00. Я обов’язково Вам відповім або передзвоню, в разі роботи з іншим клієнтом.