Час від часу стосунки між чоловіком та жінкою можуть ставати напруженими через зовсім просту причину – він чоловік, вона – жінка.  Потрібно розуміти, що чоловіки та жінки влаштовані по-різному: вони сприймають усе по-іншому, орієнтуються в просторі по-іншому, думають по-іншому та звертають увагу на різні речі. Ми не будемо вдаватися в фізіологічні, фізичні та нейрохімічні відмінності. Наша мета зрозуміти, як це впливає на повсякденне спілкування між статтю і як краще розуміти чоловіків.

У природі чоловіка закладено пріоритети, відмінні від жіночих. Чоловік – захисник, він кращий для своєї жінки. Тому для чоловіка важливо бути лідером в парі, особливо під час прийняття глобальних рішень. І мудрість зрілої жінки полягає в тому, щоб чоловік поряд з нею відчував це.

Тепер про контроль чоловіків. Потрібно зрозуміти, що часто це не пов’язано з бажанням контролювати вас. Для чоловіка це контроль ситуації загалом. Він як мисливець – завжди готовий до дії. Жінка може дозволити собі розслабитись біля чоловіка. Він підсвідомо завжди відчуває ситуацію.

Як часто жінки хочуть щоб їх кохали не лише за зовнішній вигляд, а за їх внутрішній світ. Тут можна сказати лише одне – це можливо, але лише тоді, коли ваші стосунки стануть міцними і пройдуть усі стадії кохання і досягнуть гармонії. Але якщо ви на початковій стадії знайомства, то потрібно знати, що спочатку інтерес чоловіка до вас – це інтерес до того, який ви маєте вигляд. Звичайно, чоловіки люблять не лише очима, але те що чоловік перед собою бачить має велике значення. Тому, якщо жінка хоче подобатись своєму чоловіку, потрібно розвивати свій внутрішній світ, але і про свою зовнішність не забувати в будь-якому віці.

В статті, присвяченій залежностям, я писала про соціальну залежність. Тобто, це залежність від суспільної думки, норм, стереотипів. Для чоловіків суспільство висуває багато вимог з позиції «повинен». Це слово чоловіки чують, мабуть, найчастіше. Але тут потрібно дещо розібратися.

Суспільство пропонує чоловікові не лише позитивні, а і негативні поведінкові патерни. Наприклад, з одного боку, чоловік повинен брати на себе відповідальність, забезпечувати родину, бути сильним. В той же час телебачення чи інтернет пропонує нам образ чоловіка, який не дозволяє собі бути емоційним, агресивного, домінуючого. Для жінки важливо пам’ятати, що чоловіки часто є залежними від такого образу і тому намагатися будувати гармонійні стосунки, де кожен є сам собою. А що до відповідальності, то тут все просто – людина повинна до певного віку стати дорослою, зрілою, відповідальною і це від статі не залежить.

І на останок про сприймання ситуації чоловіками та жінками. Чоловіки ніколи не запам’ятовують дрібниці. Для них важливим є загальний образ та враження від нього. Тому чоловіки не пам’ятають дат чи якихось дрібничок з першого побачення. От і не потрібно їм цього. Жінка все прекрасно відслідкує, про дату нагадає, але може не турбуватися, що він помітить маленький недолік в її вигляді. Все врівноважено.

Звичайно, дана тема є невичерпною. Я зупинилася лише на загальних відмінностях. В житті, зрозуміло, все індивідуально для кожного. Але, якщо у вас виникають непорозуміння з вашим чоловіком, приходьте, будемо розбиратися.