Думаю, ви погодитесь з тим, що на тему жіночої психології написано чи не найбільше книг та статей. А вже про жіночу логіку і згадувати не приходиться. Інколи такі статті, на мій погляд не зближують чоловіка та жінку, а навпаки – доводять, що розуміння між ними просто є неможливим.

Моя стаття не лише для чоловіків, які хочуть зрозуміти жінку, а і для жінок, які хочуть зрозуміти себе в стосунках з чоловіками.

Почнемо з того, що жінка є більш емоційнішою та чутливою за своєю природою. В суспільстві така поведінка схвалюється та підтримується. Тому, часто на питання чого хоче жінка, вона відповідає: «Романтики в стосунках».

Цьому є пояснення. Дівчинка виховується  в певному середовищі, де їй читають казки з романтичним закінченням, в дорослому віці вона дивиться романтичні фільми та читає романтичну літературу. Звичайно, ставши дорослими та серйозними, маючи сім’ю, дітей, прямуючи до кар’єрного росту, жінки часто починають приховувати в собі такі настрої. Та і суспільство чомусь вже не так підтримує романтичну жінку, як романтичну юну дівчину. Чому? Питання іншої статті. Скажу лише про те, що тут і дань моді і система виховання і навіть спадок політичної системи задіяні.

Отже, чоловіки, ми розуміємо, що вас не виховують бути романтиками для своїх жінок та коханих. Але жінка, в будь-якому віці, завжди буде мріяти про романтизм в стосунках. Яким він буде, це вже справа індивідуальна. Чи це подаровані квіти, бажано не лише на 8 березня, чи чашка кави вранці, чи просто вечірня прогулянка тримаючись за руки – обирати вам. Подаруйте своїй жінці такі приємні моменти і ви побачите радість і щастя в її очах.

Наступний момент, так звані «маркери кохання» для жінки. Жінка не лише хоче знати, що чоловік її кохає, а і щоб інші це знали і бачили. Тому проявляти свою ніжність і турботу потрібно не лише коли ви на самоті, а і коли ви на людях. Тільки ні я якому разі це не повинні бути якість некоректні прояви, які можуть поставити жінку в незручне положення. Всі повинні бачити як ви про неї турбуєтесь, оберігаєте, а не «хочете».

Якщо, в ваших стосунках з’явилася напруга і незадоволеність, приходьте, поговоримо, розберемося. Кохання не повинно кудись зникати, проходити чи розбиватися через побутові проблеми. Кохання повинно сміливо проходити усі стадії, щоб досягти гармонійних стосунків і дарувати щастя кожного дня.